😊🙃😃🥰 W piątkowe popołudnie sala widowiskowa GOK-u zapełniła się radosnymi uśmiechami dzieci, które obejrzały na scenie spektakl z zakresu profilaktyki uzależnień od mediów cyfrowych pt. „O tym jak Psi Patrol spotkał cyber wiedźmę”. 🐝 Podczas imprezy nasi milusińscy mieli okazję spotkać się z Pszczółką Mają i Filipem oraz Psim Patrolem, który w zabawny sposób przestrzegał dzieci przed zagrożeniami płynącymi z sieci internetowej. Na scenie pojawił się także klaun, który zaprezentował publiczności sztuczki z balonami. 🎈🎈
Dzieci również wzięły udział w konkursie przeciągania liny, zwycięzcy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, łakociami i biletami na przedstawienie „Robotrons”, który odbędzie się w GOK-u pierwszego czerwca w ramach Dnia Dziecka z GOK-iem.
Pozostałe dzieci zostały obdarowane cukierkami i jabłkami z grójeckich sadów.
Po spektaklu wszyscy przenieśliśmy się do Galerii GOK, w której została zaprezentowana wystawa prac dzieci uczęszczających na warsztaty plastyczne prowadzone w GOK-u przez Panią Magdalenę Sepczyńską. Młodym artystom wręczono symboliczne dyplomy w podziękowaniu za aktywne uczestnictwo w zajęciach plastycznych organizowanych przez Grójecki Ośrodek Kultury w sezonie artystycznym 2021/2022.