12 maja, piątek

16:30 Dzieciak Rządzi 3D

18:30 Chata

21:00 LIFE

 

13 maja, sobota

14:00 Dzieciak Rządzi 3D

16:00 Dzieciak Rządzi 3D

18:00 DKF Jasminum: Zwariować ze szczęścia i spotkanie z Wojciechem Diduszko

20:30 LIFE

 

14 maja, niedziela

11:00 Dzieciak Rządzi 3D

13:00 Dzieciak Rządzi 3D

15:00 Dzieciak Rządzi 3D

17:00 Chata

19:30 LIFE

DZIECIAK RZĄDZI (Animacja, 3D Dubbing)

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat.  Rywale muszą zapomnieć
o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

DKF JASMINUM: ZWARIOWAĆ ZE SZCZĘŚCIA (Komedia, Napisy)

Beatrice nie zamykają się usta. Wciąż gada. Na przykład o tym, że jest hrabiną miliarderką i jej kochankami są najważniejsi światowi przywódcy. Z kolei Donatella jest młodą, wycofaną dziewczyną z tatuażami. Zamkniętą w swoim własnym, tajemniczym świecie. Obie są pacjentkami w Villa Biondi – nowoczesnej klinice psychiatrycznej, bez możliwości wyjścia na wolność. Ich nieprzewidywalna przyjaźń doprowadzi do ucieczki w poszukiwaniu choć odrobiny zabawy i miłości. Uciekną ze szpitala dla wariatów, ale czy świat na zewnątrz też przypadkiem nim nie jest?

 

Występują: Valeria Bruni Tedeschi ("Włoski kochanek"), Micaela Ramazzotti ("Piękne motyle")

Reżyseria: Paolo Virzì ("Coś pięknego")

 

Po seansie zapraszamy na spotkanie z krytykiem filmowym, Wojciechem Diduszko!

CHATA (Dramat, Napisy)

Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie   i świat.

 

Występują: Sam Worthington ("Przełęcz Ocalonych", "Avatar"), Octavia Spencer ("Służące", "Pięć filmó o szaleństwie")

Reżyseria: Stuart Hazeldine ("Test")

LIFE (Horror, Napisy)

Film opowiada historię sześcioosobowej ekipy kosmonautów Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na chwilę przed ogłoszeniem światu przełomowego dla ludzkości odkrycia: pierwszego dowodu życia na Marsie. Badania, jakie prowadzą, będą miały jednak nieoczekiwane konsekwencje. Forma życia, którą odkrywają, jest bardziej inteligenta niż ktokolwiek przypuszczał... a przy tym śmiertelnie niebezpieczna.

 

Występują: Ryan Reynolds ("Deadpool", "Pogrzebany"), Jake Gyllenhaal ("Wolny strzelec", Rebecca Ferguson ("Dziewczyna z pociągu", "Boska Florence")

Reżyseria: Daniel Espinoza ("System", "Safe house")

 

Cennik kina GOK

Bilet normalny 2D/3D: 18/22 zł

Bilet ulgowy 2D/3D: 15/19 zł

Bilet Rodzinny 2D/3D: 40/55 zł

Karta Dużej Rodziny 2D/3D: 13/16 zł

Honorowy Dawca Krwi 2D/3D: 13/16 zł

Dyskusyjny Klub Filmowy: 14 zł