PROTOKÓŁ
W dniu 1.12.2017r. w Grójeckim Ośrodku Kultury został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Świąteczna ozdoba choinkowa i szopka bożonarodzeniowa”.


Komisja powołana przez Organizatora w składzie:
1. ANNA DARIA MERSKA – członek SPZG
2. AGNIESZKA KAZAŁA – członek SPZG
3. DARIA PELHEN – członek SPZG
dokonała oceny 132 prace(w tym 29 szopek) i postanowiła , że brane pod uwagę będą przede wszystkim :
• Samodzielność wykonania
• Pomysłowość interpretacji tematu
• Oryginalna technika
• Wartości artystyczne
• Oprawa prac
• W przypadku ozdoby warunek wymagany – możliwość zawieszenia na choince
Warto zaznaczyć, że wszystkie prace w tym roku spełniały wymogi regulaminowe.


WYNIKI:


OZDOBA CHOINKOWA I SZOPKA BOŻONARODZENIOWA


KATEGORIA I –przedszkola
I miejsce – Filip Wójcicki Przedszkole ZCMN Grójec
II miejsce – Anna Pruszkowska Przedszkole nr 2 Grójec
Hubert Stawczyk oboje Przedszkole nr 2 Grójec
III miejsce – Filip Szczepaniak za szopkę PSP Lesznowola
Jędrzej Siwek za szopkę Przedszkole nr 4 Grójec
Wyróżnienia - Hanna Budyta Przedszkole „Baśniowy Pałacyk”
Kaja Muszyńska Przedszkole „Baśniowy Pałacyk”


KATEGORIA II – klasy 0
I miejsce - Wiktoria Zmysłowska Przedszkole nr 4 Grójec
II miejsce - Mieszko Mirkowski Przedszkole „Baśniowy Pałacyk”
III miejsce – Alan Gorzkowski Przedszkole ZCMN Grójec
Wyróżnienia - Filip Brzeziński Przedszkole nr 4 Grójec


KATEGORIA III – klasy I-III PSP
I miejsce - Julia Selwiak za szopkę PSP nr 2 Grójec
Jakub Machalski ZSS Grójec
II miejsce - Alicja Jezierska za szopkę PSP nr 2 Grójec
Oliwier Szatan PSP nr 2 Grójec
III miejsce - Michalina Grodzicka za szopkę PSP nr 1 Grójec
Lena Zientarska PSP nr 1 Grójec
Magdalena Klukowska PSP nr 1 Grójec
Wyróżnienie – Oliwia Taraszewska PSP nr 2 Grójec
Marcel Dziubiński PSP nr 1 Grójec


KATEGORIA IV – klasy IV-VI I PSP
I miejsce - Patrycja Walenda PSP Lesznowola
Wiktoria Laskowska PSP nr 1 Grójec
Iga Pietrasik PSP nr 3 Grójec
Maja Turska PSP Lesznowola
II miejsce - Faustyna Leguła za szopkę PSP Bikówek
Matylda Modzelewska PSP lLsznowola
Alan Maj PSP Bikówek
III miejsce - Karolina Kustra PSP Bikówek
Matylda Kłoczewiak PSP nr 3 Grójec
Maciej Kozłowski PSP nr 2 Grójec
Wyróżnienia – Gabriela Maliszewska PSP nr 1 Grójec
Natalia Kwaśniewska PSP nr 1 Grójec

KATEGORIA V- gimnazjum
I miejsce - -
II miejsce - Katarzyna Dzikowska PG Grójec
III miejsce - Katarzyna Jagodzińska PG Grójec
Wyróżnienie - Barbara Borowa PG Grójec

Fundatorem nagród jest Grójecki Ośrodek Kultury w Grójcu.

Laureatom gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród w dniu 14 grudnia br. o godz. 11.00 do GALERII w GOK.

View the embedded image gallery online at:
http://gokgrojec.pl/55-wydarzenia/432-protokol#sigFreeId38665aba62