Konkurs plastyczny "Świąteczna ozdoba choinkowa ..."

REGULAMIN:

• Organizatorem konkursu jest Grójecki Ośrodek Kultury.
  • Konkurs składa się z dwóch segmentów:
  1. OZDOBA CHOINKOWA
  2. SZOPKA BOŻONARODZENIOWA
  • Konkurs zostanie przeprowadzony w następujących Kategoriach wiekowych:
  • Kategoria I – Przedszkola
  • Kategoria II – klasy 0
  • Kategoria III – klasy I-III PSP
  • Kategoria IV –klasy IV-VIII PSP
  • Kategoria V – Gimnazjum
  • Kategoria VI – szkoły ponadgimnazjalne
  • Konkurs obejmuje swoim zasięgiem                                                                                     gminę Grójec
  • W 1. Segmencie konkursu na ozdobę choinkową może wziąć udział maksymalnie 10 osób z placówki /łącznie we wszystkich kategoriach/ Nie dopuszcza się prac zbiorowych w konkursie w żadnej kategorii.
  • Komisja powołana przez Organizatora oceniać będzie prace pod względem : staranności wykonania, wrażeń artystycznych, samodzielności wykonania, oryginalności w interpretacji tematu i w zastosowanej technice. Głównym kryterium oceny w 1 segmencie jest możliwość zawieszenia ozdoby na choince. Prace, które nie spełnią tego kryterium zostaną wyłączone z konkursu.
  • Szopki nie mogą swoimi wymiarami przekroczyć u podstawy formatu A3.
  • Celem konkursu jest zachęcenie dzieci oraz młodzieży do kreatywności w tworzeniu ozdób choinkowych oraz kultywowaniu tradycji bożonarodzeniowych.
  • Każda praca – ozdoba czy szopka – musi zawierać metryczkę z danymi autora, nazwą placówki i kategorią wiekową. Metryczka powinna być zrobiona starannie i czytelnie.
  • Zgłoszenie do konkursu jest jednocześnie z wyrażeniem zgody  na upublicznienie wizerunku uczestnika i wykorzystanie go do celów reklamowych GOK oraz w relacjach z imprezy. Jednocześnie zgłoszenie na konkurs jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Klauzuli obowiązku informacyjnego RODO, która stanowi załącznik do regulaminu.
  • Do zgłaszanych prac należy dołączyć protokół zbiorczy z placówki wraz z kontaktem do opiekuna.
  • NIE DOPUSZCZA SIĘ ZGŁOSZEŃ INDYWIDUALNYCH!!! Prace, które nie będą umieszczone w dostarczonych protokołach z placówek , nie zostaną poddane ocenie.
  • Prace przyjmuje Dział Edukacji Kulturalnej G.O.K. , Pani Grażyna Dubiel do dnia 22 listopada 2018r. wraz z protokołem zbiorczym z każdej placówki.
  • Informacje : Pani Grażyna Dubiel, tel. 48 664 23 06, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wręczenie nagród laureatom nastąpi w dniu 17 grudnia 2018r. o godz.11 00 w Klubie Artystycznym GALERIA. Nagrodzone prace zostaną wystawione w holu GOK.
  • Wyniki konkursu zostaną przesłane do placówek najpóźniej do dnia 13 grudnia 2018r.
  • Prace nagrodzone przechodzą na własność Organizatora.
Więcej w tej kategorii: « Festiwal Piosenki Przedszkolnej