26 maja, piątek

16:30 Dzieciak Rządzi 3D

18:30 Szybcy i Wściekli 8

21:00 Uciekaj!

 

27 maja, sobota

14:00 Dzieciak Rządzi 3D

16:00 Dzieciak Rządzi 3D

18:00 DKF Jasminum: Świt

20:00 Szybcy i Wściekli 8

 

28 maja, niedziela

11:00 Dzieciak Rządzi 3D

13:00 Dzieciak Rządzi 3D

15:00 Dzieciak Rządzi 3D

17:00 Szybcy i Wściekli 8

19:30 Uciekaj!

 

DZIECIAK RZĄDZI (Animacja, 3D Dubbing)

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat.  Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

 

SZYBCY I WŚCIEKLI 8 (Akcja, 2D Napisy)

Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta, która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

 

Występują: Vin Diesel ("XXX"), Jason Statham ("Transporter") Dwayne Johnson ("Król Skorpion"), Charlize Theron ("Mad Max"), Kurt Russel ("Ucieczka z Nowego Yorku")

Reżyseria: F. Gary Gray ("Prawo zemsty", "Włoska robota", "Negocjator")

 

UCIEKAJ! (Thriller psychologiczny, 2D Napisy)

Historia młodego czarnoskórego chłopaka, Chrisa Washingtona, który wybiera się z zapoznawczą wizytą do posiadłości rodziców jego białej dziewczyny – Rose Armitage. Szybko orientuje się, że atmosfera domu jest, mówiąc delikatnie, dziwna. Nie spodziewa się jednak, że powodem zaproszenia nie jest wyłącznie chęć poznania go przez rodziców Rose. Chris wierzy, że nerwowa atmosfera panująca w domu Armitage’ów wynika z przyczyn rasowych. Niedługo jednak odkryje zadziwiającą prawdę. Prawdę, jakiej nie mógł się spodziewać...

 

Występują: Daniel Kaluuya ("Sicario", "Kick Ass 2", "Black Mirror"), Allison Williams ("Dziewczyny"), Bradley Withford ("Dom w głębi lasu"),

Reżyseria: Jordan Peele

 

DKF JASMINUM: ŚWIT  (Dramat, 2D Napisy)

"Świt" – łotewski kandydat do Oscara – to film oparty na sowieckiej historii propagandowej o młodym pionierze Pawliku Morozowie, który zadenuncjował swego ojca tajnej milicji i w odwecie został zamordowany przez swoją rodzinę. Jego życie miało być inspiracją dla wszystkich "prawych" obywateli Związku Radzieckiego. Bohaterem filmu jest 10-letni Janis. Chłopiec jest pionierem i żyje w kołchozie o nazwie "Świt" na terenie dzisiejszej Łotwy. Jego ojciec jest wrogiem kołchozu (i systemu sowieckiego) i zamierza spalić siedzibę dyrekcji. Mały Janis zdradza i wydaje swego ojca milicji, za co ojciec mści się zabijając Janisa. Kto w tej sowieckiej przypowieści jest dobry a kto zły?

 

Występują: Antons Grauds, Vilis Daudzins, Wiktor Zborowski ("Pokot")

Reżyseria: Laila Pakalnina ("Cisza")

 

Cennik kina GOK

Bilet normalny 2D/3D: 18/22 zł

Bilet ulgowy 2D/3D: 15/19 zł

Bilet Rodzinny 2D/3D: 40/55 zł

Karta Dużej Rodziny 2D/3D: 13/16 zł

Honorowy Dawca Krwi 2D/3D: 13/16 zł

Dyskusyjny Klub Filmowy: 14 zł